Szkolenia

Na torach prowadzone są szkolenia indywidualne z osobami posiadającymi kwalifikacje do szkoleń.

Motocross

Tomasz Wysocki to wielokrotny Mistrz Polski w Motocrossie, uczestnik Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz innych, topowych zawodów międzynarodowych.

Tomek jest licencjonowanym instruktorem sportów motocyklowych, który prowadzi szkolenia dla dzieci i dorosłych (motocykle crossowe oraz PIT Bike).

W zależności od ilości osób, szkolenia odbywają się w jednej lub dwóch grupach. Istnieje możliwość umówienia się na treningi indywidualne.

Każde szkolenie dostosowane jest do umiejętności uczestników. Podczas nich uczestnicy głównie pracują nad indywidualnymi błędami, poprawą techniki jazdy, pozycją, poprawą szybkości, pokonywanie poszczególnych elementów toru itp.

Cena szkolenia: ustalana indywidualnie.

Tomasz Wysockitel. +48 798 693 673

Przemysław Kaczmarczyktel. +48 504 008 116

Enduro/SuperEnduro/Hard Enduro

Przemek Kaczmarczyk swoją przygodę z motosportem rozpoczął od trialu motocyklowego. Przez wiele lat brał udział w rywalizacji Mistrzostw Polski w Trialu, czego zwieńczeniem było zdobycie przeze niego tytułu Mistrza Polski w roku 2008. Następnie rozpoczął karierę w świecie enduro! Na swoim koncie ma pomyślnie starty w największych imprezach Hard Enduro jak Red Bull 111 Megawatt czy Erzberg Rodeo.

Podczas szkoleń nauczysz się jak radzić sobie z przeszkodami czyhającymi w trudnym terenie i na torach Super Enduro. Trening rozpoczyna się od diagnozy błędów, będącą podstawą do pracy nad techniką.

FORMY TRENINGÓW:

  • trening personalny 1 na 1: trening dedykowany osobom, które chcą maksymalnie wykorzystać wspólny czas i podciągnąć swoją technikę jazdy (w wersji dla dorosłych lub dzieci). Trening ten skupia się na typowych dla SuperEnduro / HardEnduro sekcjach, czyli belkach, kamieniach, podjazdach bez rozpędu, a także na łapaniu równowagi i poprawnym operowaniu sprzęgłem i manetką gazu. Trening dostosowany jest do indywidualnych preferencji i potrzeb danego zawodnika, na podstawie czego ustalane są konkretne cele treningowe.
  • trening grupowy (w wersji dla dorosłych lub dzieci): w trakcie treningu realizowane są zagadnienia z zakresu techniki pokonywania przeszkód, z wykorzystaniem infrastruktury toru SuperEnduro, a także elementów toru MX. W trakcie grupowego spotkania na torze, określane są główne potrzeby każdego z uczestników, diagnozowane są ich błędy i ustalany plan treningu na ten dzień.

Cena szkolenia: ustalana indywidualnie.

Akademia PIT Bike

Akademia Pitbike to klub sportowy zrzeszający zarówno zawodników jak i miłośników mini motocykli PIT Bike.

Klub startuje w zawodach Pucharach Polski czy też Mistrzostwach Polski. Na codzień współpracuje z najlepszymi trenerami jak Łukasz Wysocki czy Tomek Wysocki.

Treningi odbywają się we wtorki i soboty* na małym torze MXDG:

  • wtorek godz. 17.30
  • sobota godz. 9.30

Istnieje możliwość wypożyczenia motocykla PIT Bike oraz kompletu ochraniaczy – więcej w zakładce wypożyczalnia.

Cena szkolenia: podana w zakładce wypożyczalnia.

tel. +48 604 509 437